Zimní pohotovost 2022

21.09.2022
Zimní pohotovost 2022

Samoregulační topné kabely RAYCHEM na zimní aplikace za jedinečné ceny

U příležitosti 50. výročí samoregulační technologie RAYCHEM jsme pro vás připravili speciální akční ceny na elektrické systémy ochrany potrubí proti zamrznutí, okapů a střech proti sněhu a ledu nVent RAYCHEM FroStop Black a ETL!

 

Rádi Vám vytvoříme nabídku materiálu za jedinečné ceny. Akce trvá od 1.10.2022 do 20.12.2022.

 

OCHRANA POTRUBÍ PROTI ZAMRZNUTÍ
Zamrzlé potrubí představuje nákladný problém - při vystavení teplotám pod bodem mrazu praská, což vede ke značným škodám a narušení provozu. Samoregulační topné kabely nVent RAYCHEM účinně chrání vodovodní potrubí, hydrantové a sprinklerové systémy před zamrznutím.

Úkolem elektrických topných systémů je chránit vodovodní a kanalizační potrubí před zamrznutím, chránit zařízení dodávající topný olej nebo jiné kapaliny, které při působení nízkých teplot mění své fyzikální a chemické vlastnosti, a udržovat správnou teplotu potrubí. Použití samotné tepelné izolace nebo zvýšení její tloušťky je často nedostatečné nebo ekonomicky nevýhodné. Zejména v případech, kdy v systému neprotéká kontinuální průtok kapaliny, je nutné použít elektrický ohřev.

 

OCHRANA STŘECH A OKAPŮ PŘED HROMADĚNÍM SNĚHU A LEDU
Ochrana střech a okapů před hromaděním sněhu a ledu zabraňuje poškození střešního pláště, střešní atiky a zatékání vody do stěn a obložení.
Systémy vytápění účinně řeší problém odvádění přebytečného sněhu ze střechy, udržují okapy a svody čisté a zabraňují tvorbě rampouchů.

 

 

Novinky

 • 21. Září 2022
  Samoregulační topné kabely RAYCHEM na zimní aplikace za jedinečné ceny...
 • 1. Květen 2022
  Samoregulační kabel T2Red pro podlahové vytápění za jedinečnou cenu...
 • 13. Prosinec 2021
  Řešení problémů pěstitelů vína pomocí systému elektrického vytápění ...
 • 11. Březen 2021
  T2Blue v novém hávu! topné kabely pro podlahové vytápění zrychlují montáž....
Všechny novinky

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Vyzkoušejte on-line aplikaci na porovnání nákladů způsobů vytápění. V tomto kalkulátoru se dozvíte jaký typ topení je pro Vás nejlepším řešením.

KALKULÁTOR

Porovnání nákladů ochrany okapů

Porovnání nákladů ochrany okapů

Pro porovnání nákladů na ochranu okapů proti zamrznutí Vám dobře poslouží on-line aplikace, kterou můžete využít zcela zdarma.

KALKULÁTOR