T2BLACK - topné kabely pro podlahové topení

01.09.2020
T2BLACK - topné kabely pro podlahové topení

NOVINKA: T2Black je topný kabel pro podlahové vytápění s konstantním výkonem 12 nebo 20W/m

nVent RAYCHEM - T2Black je topný kabel pro podlahové vytápění s konstantním výkonem 12 nebo 20W/m. Jedná se o předem zakončený kabel s krouceným topným dvoužilovým jádrem a napájecím kabelem o délce 2,6 m připojeným na jednom konci.

Kabel T2Black je ideální systém podlahového vytápění určený k instalaci v novo­stavbách, nebo renovovaných objektech, nebo např. v zimních zahradách a také jako ochrana v chladných místnostech - chladírnách.

Soupravy T2Black jsou k dispozici ve variantách obsahující digitální elektronický termostat NRG-DM a variantách bez termostatu. Všechny kabely T2Black se za účelem snadné montáže dodávají předem zakončené na cívce. Jsou baleny do krabice, která je praktická pro instalačního technika a obsahuje také instalační trubku s bronzovou záslepkou, do které se nainstaluje podlahové čidlo termostatu.

 

Výhody topného kabelu T2Black:

  • Tloušťka kabelu pouze 4 mm, ideální pro minimální navýšení podlahy, velmi vhodné pro rekonstrukce podlah
  • Unikátní „Twist Pair“ konstrukce kabelu, zajišťuje vysokou ohebnost, flexibilitu kabelu pro snadnou instalaci a současně snižuje elektromagnetické pole
  • Zcela nová konstrukce přívodního kabelu včetně napojení, zajistí bezporuchový provoz po desítky let
  • V setu s termostatem NRG-DM za velmi zajímavou zvýhodněnou cenu
  • Záruka výrobce 12 let, v případě registrace Certified PRO 20 let

Novinky

Všechny novinky

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Vyzkoušejte on-line aplikaci na porovnání nákladů způsobů vytápění. V tomto kalkulátoru se dozvíte jaký typ topení je pro Vás nejlepším řešením.

KALKULÁTOR

Porovnání nákladů ochrany okapů

Porovnání nákladů ochrany okapů

Pro porovnání nákladů na ochranu okapů proti zamrznutí Vám dobře poslouží on-line aplikace, kterou můžete využít zcela zdarma.

KALKULÁTOR