Raychem podlahové topení

16.09.2014
Raychem podlahové topení

Rozdíl mezi jednožilovým a dvoužilovým topným kabelem pro podlahové topení

Spousta z Vás se nás ptá, jak je to s elektromagnetickým vlněním topných kabelů pro podlahové topení. I tento výrobek má své normy a pravidla pro výrobu a distribuci. Na elektromagnetické pole se vztahuje vládní nařízení 480/2000 (EN 50366 / EN 62223). Co to znamená? Dvoužilové topné kabely jsou zdravotně absolutně nezávadné. Jednožilový kabel má 40x větší elektromagnetické vlnění než kabel dvoužilový. Tento jednožilový kabel nesplňuje limity, které nařizuje výše uvedené vládní nařízení. Ve vyspělých západních státech se tyto kabely dávno již neprodávají. Všechny tyto informace jsme vložili do našeho nového letáku, který by měl napomoci k osvětě a vysvětluje tuto problematiku. Jelikož výrobce RAYCHEM působí po celém světě, splňuje daleko přísnější normy, než normy ČR. Garance zdravotní nezávadnosti jsou doloženy nezávislou zkušebnou. I proto si tento výrobce dovolí poskytnout na topné kabely záruky v trvání až 20 let. Jsme hrdým zástupcem výrobce RAYCHEM a velice rádi Vám pomůžeme s návrhem podlahového topení. Jsme Vám kdykoliv k dispozici.


Celý leták si můžete prohlédnout ZDE.

Novinky

Všechny novinky

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Vyzkoušejte on-line aplikaci na porovnání nákladů způsobů vytápění. V tomto kalkulátoru se dozvíte jaký typ topení je pro Vás nejlepším řešením.

KALKULÁTOR

Porovnání nákladů ochrany okapů

Porovnání nákladů ochrany okapů

Pro porovnání nákladů na ochranu okapů proti zamrznutí Vám dobře poslouží on-line aplikace, kterou můžete využít zcela zdarma.

KALKULÁTOR

Richard Přibyl

autorizovaný technik

tel.: +420 773 670 088

Jaroslav Buriánek

špecialista MaR 

tel.: +420 733 133 671