Chráníme střešní vpusti

21.01.2021
Chráníme střešní vpusti

Novinka v oblasti ochrany střech. Chraňte své střešní vpusti z ploché střechy před ledem a sněhem. RIM-DRAINTRACE-KIT je jednoduchým a spolehlivým řešením.

NOVINKA - představujeme novinku v oblasti ochrany střech. Chraňte své střešní vpusti z ploché střechy před ledem a sněhem. RIM-DRAINTRACE-KIT je jednoduchým a spolehlivým řešením. Montážní sada typu "vše v jednom" chrání vaši střešní vpusť a případné náklady na nečekané opravy. Jsme tu pro Vás.... RAYCHEM ❤️ WINTER

Systém nVent RAYCHEM RIM-DRAINTRACE-KIT (RIM-DT-KIT) je jednotka na rozpouštění ledu na střeše pro střešní koryta. Skládá se z centrálního hliníkového kroužku, který se obtáčí kolem střešního koryta až do průměru 355 mm. Kroužek se skládá z šesti ramen po 600 mm, které lze vložit do panelů kanálu RIM-C. K vedení mezi panely kanálu a korytem je k dispozici 16 m zakončeného topného kabelu nVent RAYCHEM GM-2XT.
K topnému kabelu je předem připojený 8m studený kabel včetně koncového těsnění.

Spolehlivý systém:
Systém RM-DT-KIT efektivně přenáší teplo na sníh a udržuje oblast kolem střešních koryt bez sněhu. Panely kanálu RIM-C mechanicky chrání tepelný kabel a tvoří kanály, kterými tající sníh odtéká do koryta.

Nižší celkové náklady na instalaci:
Díly systému RIM-DT do sebe navzájem zapadají, čímž eliminují nutnost nýtování na místě, uchycení do střechy nebo komplikovaná rozvržení kabelů – zkracuje dobu instalace v terénu. Díky ukončenému topnému kabelu je instalace rychlá a jednoduchá.

 

Novinky

 • 21. Září 2022
  Samoregulační topné kabely RAYCHEM na zimní aplikace za jedinečné ceny...
 • 1. Květen 2022
  Samoregulační kabel T2Red pro podlahové vytápění za jedinečnou cenu...
 • 13. Prosinec 2021
  Řešení problémů pěstitelů vína pomocí systému elektrického vytápění ...
 • 11. Březen 2021
  T2Blue v novém hávu! topné kabely pro podlahové vytápění zrychlují montáž....
Všechny novinky

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Vyzkoušejte on-line aplikaci na porovnání nákladů způsobů vytápění. V tomto kalkulátoru se dozvíte jaký typ topení je pro Vás nejlepším řešením.

KALKULÁTOR

Porovnání nákladů ochrany okapů

Porovnání nákladů ochrany okapů

Pro porovnání nákladů na ochranu okapů proti zamrznutí Vám dobře poslouží on-line aplikace, kterou můžete využít zcela zdarma.

KALKULÁTOR