RAYSTAT-CONTROL-10

RAYSTAT-CONTROL-10

NázevRAYSTAT-CONTROL-10

Obj. kód828810-000

Měrná jednotkaks

Dostupnost(dny) 5


Cena bez DPH: 9 695 Kč
Cena s DPH: 11 731 Kč
- +

Řídicí jednotka pro snímání teploty potrubí s funkcí poplachového relé a indikace chyb snímače, nízké nebo vysoké teploty. Rozsah snímání teploty: 0°C - +150°C

Termostat RAYSTAT-CONTROL-10 pro snímání teploty potrubí je konstruován tak, aby zajišťoval uživateli měření a řízení všech topných
kabelů Raychem. Termostat je vybaven ovládacím relé 25 A (může být zapojené jako beznapěťové) a poplašným beznapěťovým relé SPDT 2 A. Parametry a eventuální podmínky alarmu jsou zobrazeny na digitálním displeji, nastavení může být jednoduše naprogramováno dokonce bez napájecího napětí. Termostat RAYSTAT-CONTROL-10 je dodáván s čidlem Pt100 a 3 m dlouhým silikonovým prodlužovacím kabelem, což umožňuje umístění elektroniky do větší vzdálenosti od čidla. Vstupy M25 umožňují přímé zapojení napájecího a topného kabelu. Jednotka může být montována přímo na potrubí s použitím držáku SB-100 nebo SB-101.

 

Klasifikace prostředí:

Prostředí bez nebezpečí výbuchu (vnitřní, venkovní) 
Snímání teploty v Zóně 1 nebo v Zóně 2 je možné s použitím MONI-PT100-EXE (k dispozici samostatně)

 

Rozpětí provozní teploty:  –40°C až +40°C

Krytí: IP65

Soubory ke stažení

Certifikátprohlášení o shoděStáhnout
Návod instalace/nastavení produktu Stáhnout

Novinky

Všechny novinky

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Porovnání nákladů způsobů vytápění

Vyzkoušejte on-line aplikaci na porovnání nákladů způsobů vytápění. V tomto kalkulátoru se dozvíte jaký typ topení je pro Vás nejlepším řešením.

KALKULÁTOR

Porovnání nákladů ochrany okapů

Porovnání nákladů ochrany okapů

Pro porovnání nákladů na ochranu okapů proti zamrznutí Vám dobře poslouží on-line aplikace, kterou můžete využít zcela zdarma.

KALKULÁTOR